Get Adobe Flash player
Today: Tuesday, September 27, 2016
Name-day: Damian, Wincenty, Kosma

Main Page

Postępowanie przetargowe - remont toalet i pokoi śniadań

Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce 65, 21-003 Ciecierzyn e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ogłasza postępowania przetargowe:

 

Postępowanie przetargowe  nr 1.   

Remont toalet w halach A, B Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A.

Postępowanie przetargowe  nr 2.

Remont toalet i pokoi śniadań w halach C, D, F Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A.

Read more...

Lubelskie Święto Młodego Cydru

W sobotę 17 września na Starym Mieście w Lublinie w towarzystwie Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego świętowaliśmy pierwsze zbiory jabłek.
Odwiedzających częstowaliśmy jabłkami z Hurtowni Tymwar (hala C). Stoisko udekorowaliśmy kwiatami z Rajskiej Krainy (hala B44).
Pojawiła się również Grupa Producentów Owoców i Warzyw - Fruvitaland.

Read more...

Elizówka dla Zdrówka

W dniach 16 – 22 września 2016 r. w Lublinie i Świdniku obchodzony jest Europejski  Tydzień Zrównoważonego Transportu, a z nim szereg akcji promujących poruszanie się w przestrzeni miejskiej pieszo, rowerem oraz komunikacją zbiorową.

 

Z inicjatywy Porozumienia Rowerowego - Towarzystwa dla Natury i Człowieka w dniu 16 września 2016 r. został przeprowadzony happening w ramach otwarcia obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Rozdawano śniadania dla rowerzystów i osób podróżujących komunikacja miejską. Czy smakowało? :)

 

Do akcji śniadaniowej razem z Rynkiem Elizówka włączyła się Grupa Producentów Owoców i Warzyw – Fruvitaland oraz Piekarnia Halina.

 

Pyszne, soczyste jabłka Fruvitalandu można zakupić od poniedziałku do soboty w boksach 28 i 29 na hali E.

Piekarnia Halina kusi świeżym pieczywem w hali C.

 

Zapraszamy na zakupy na Lubelski Rynek Hurtowy ! Zawsze świeżo, zdrowo i tanio.

Read more...

Dożynki & Dni Ryk 2016

Słoneczna niedziela 4 września 2016 roku to Dożynki & Dni Ryk, na których nie mogło zabraknąć Lubelskiego Rynku Hurtowego. Tradycyjnie było owocowo i kwieciście, kolorów dla naszego stoiska nieustannie dodawali nasi mali klienci. W towarzystwie firmowego pluszaka Rynku Elizówka powstały piękne prace autorstwa najmłodszych.

 

Read more...

Health promotion

program1
program2
program3
program4